YAPAY ZEKA HİZMETLERİMİZ

Develop Globe yapay zeka geliştirme projelerinde 14 farklı dilde  55.000 çalışanıyla önde gelen teknoloji şirketlerinin servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. İnsan biyolojisinin birçok gelişmiş fonksiyonunu taşımakta olan yapay zekanın dilsel, görsel, matematiksel, ses tanıma, konuşma algılama, sınıflandırma, muhakeme, iletişim yeteneği gibi yeteneklerini geliştirmek amacıyla 14 farklı dilde uzman anadil konuşucusu çalışanlarıyla yapay zeka geliştirme süreçlerinin her adımında yer almaktadır.

Gelecek Yapay Zeka İle Şekilleniyor

Transkript Projeleri

Transkript (Otomatik Konuşma Tanıma) Projeleri yapay zekaya dilsel süreçleri öğreterek konuşma dilini yazıya doğru bir biçimde aktarmasını sağlamak için geliştirilen yazılımları desteklemek amacıyla yürütülmekte olan projelerdir.

Ses Kaydı Projeleri

Ses Kaydı Projeleri yapay zekayı eğitmek için yoğunlukla kullanılan temel projelerdendir. Günümüzün gelişen teknolojik dünyasında cihazlarımızı ses girdisi ile yönetmemiz, konuşucuya ait sesi tanıma, konuşucuları sınıflandırma, IVR sistemlerinin konuşucunun sözcüklerini tanıması gibi amaçlarla oluşturulan yazılım veya programların gelişimini desteklemektedir.

Optik Karakter Tanıma Projeleri

Optik Karakter Tanıma teknolojisi görsel görüntülerin yazıya dönüşmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Yapay zeka geliştirme projeleriyle yakından bağlantılı olan bu teknoloji yapay zekanın da katkısı ile verisi çıktısının doğruluğunun desteklemesini sağlamaktadır.

brain, ai, artificial intelligence-4863428.jpg
Prova Okuması Projeleri

Prova Okuması Projeleri yazılmış bir metnin yayımlanmadan hemen önceki aşamada dilbilgisel vb. kurallar dahilinde irdelenmesini sağlayan son kontrol mekanizmasıdır. Yapay zekanın insan gücüne gerek duymaksızın son okuma/düzenleme işlevini geliştirmek amacıyla kullanılmaktadır.

Makina Çevirisi Sonrası Düzeltme Projeleri

Makina Çevirisi + Düzeltme Projeleri diller arası çeviri işleminin kolay ve etkin bir biçimde yapılmasını sağlamak için yapay zekanın geliştirilmesi konusunda kulanılan önemli teknolojilerden biridir.

Metin Etiketleme Projeleri

Yapay zekaya ait dataları kesin ve güncel tutmak ve sürekli iyileştirmek amacıyla kullanılan bir sistemin sürekliliğinin sağlanması için yürütülen projelerdir. Verileri doğru etiketlemek yapay zekadan doğru çıktılar almamız konusunda son derece önemlidir.

Özgün Yazım Projeleri

Ses Kaydı Projeleri için uygun dataları sağlamak amacıyla anadil konuşucuları tarafından yazılan kaynak dile ait özgün cümlelerin yazımı üzerine çalışılan projelerdir.

Develop Globe Yapay Zeka Hizmetleri İle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Geleceği Develop Globe yapay zeka projeleri ile yakalayın.