DEVELOP GLOBE İLE GELECEĞİ YAKALAYIN !

Develop Globe İzmir/Türkiye’de 2022 yılında kurulmuştur.Şirketler için olan tam dijitalleştirme hizmetlerinin yanı sıra takipçi, like, içerik görüntülemeyi kapsayan Sosyal medya boost hizmetlerini sunmaktadır.Şirketler için marka oluşturma,marka web sitesi yapımı ve profesyonel yönetimi hizmetlerini de sunmaktadır.

Hakkımızda

Yazılım konusunda yerli turizm/konaklama site ve uygulamasının yanı sıra spor istatistik sitesi ve uygulaması olan www.simitcikuponu.com, Türkiye’nin ilk yerli ansiklopedisi ile Develop Globe bünyesinde yakın zamanda yayına alınacaktır.

www.simitcikuponu.com Amatör Futbol Liglerini yayıncılık ve programlarıyla destekleyen yapısıyla Amatör Futbol Kulüplerinin sesi olmayı planlamaktadır.

Sosyal Medya yayıncılığı konusunda zengin,öğretici ve eğlendirici içerikleriyle sosyal medya yayıncılığına yüksek kaliteyi getirmeyi planlamaktadır. Bu kapsamda özgün içerik üreticilerini desteklemeyi amaç haline getirmiştir. ”Z” kuşağı çalışanları destekleyen yenilikçi ve dinamik çalışanlarının verdiği enerji ile sürekli üretken ve verimli işlere imza atmayı hedeflemekteyiz.

Develop Globe Bilişim Teknolojileri

Sosyal medya , web sitesi yönetimi , içerik üretimi , markalama hizmetleri , yazılım geliştirme ve ürün yerleştirme hizmetlerimiz ile şirketinizin dijitale dönüşmesindeki çözüm ortağınız olmayı hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Sosyal Medya hizmetlerimiz gerçek kişilerden takipçi, like, içerik görüntüleme ve web sitesi ziyareti arttırımlarını içermektedir.

Sosyal Medya Yayıncılık Hizmetlerimiz

Develop Globe kendi özgün içeriklerinin yanında özgün içerik ve yenilikçi fikirleri olan,potansiyeli yüksek yayıncıları sonuna kadar desteklemektedir.

Web Dizayn ve Profesyonel İnternet Sitesi Yönetimi

İşiniz için en uygun internet sitesi tasarımı içeriklerin üretilmesi ve profesyonel şekilde internet sitenizin en verimli ve hedeflenen kitleye ulaşması için profesyonel web sitesi yönetimi hizmetlerini vermekteyiz.

Mobil Uygulamalar ve Yazılım Geliştirilmesi

Develop Globe kendi özgün mobil uygulamaları ve yazılım geliştirmesinin yanı sıra ticari müşterilerine de mobil uygulama geliştirmesi ve yazılımların geliştirmesi hizmetlerini vermektedir.

Ürün Yerleştirme Hizmetlerimiz

Yeni ürünlerinizin veya var olan ürün ve hizmetleriniz için her türlü dijital reklam ve tanıtımlarının yapılması hizmetleri.

Markalama Hizmetlerimiz

Marka ismi oluşturulmasından başlayarak marka sloganı marka web sitesi oluşturulması,web sitesi içeriklerinin profesyonel olarak hazırlanması ve profesyonel web sitesi yönetimi hizmetleriyle sizlerleyiz.